Inżynier Wsparcia Technicznego

Diebold Nixdorf Sp. z.o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Diebold Nixdorf jest jednym ze światowych liderów w dostarczaniu usług i technologii płatności dla banków i firm handlowych. Firma Diebold Nixdorf zatrudnia około 25 000 pracowników i jest obecna w ponad 130 krajach. W sumie na bazę zainstalowanych urządzeń Diebold Nixdorf składają się ponad dwa miliony bankomatów i systemów kasowych, obsługujących ponad 25 języków.

W Polsce Diebold Nixdorf prowadzi swoją działalność od 1990 roku. Główne biuro znajduje się w Warszawie, oddziały regionalne zlokalizowane są w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Szczecinie.

Do prężnie rozwijającego się oddziału we Wrocławiu poszukujemy osób, które swoim doświadczeniem wesprą zespół Inżynierów Wsparcia Technicznego.

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

  • Zdalna pomoc techniczna pracownikom naszych klientów;
  • Przyjmowanie, rejestracja, kontrola oraz dystrybucja zgłoszeń serwisowych;
  • Monitorowanie przepływu danych zakończeń dnia w systemach kasowych klienta;
  • Kontrola wspólnej skrzynki pocztowej zespołu wsparcia technicznego;
  • Koordynacja pracy pracowników serwisu terenowego Diebold Nixdorf;
  • Sporządzanie raportów (m. in.: statystycznych, z kontroli wykonanej pracy, z monitoringu systemów klienta);
  • Zamykanie zgłoszeń w systemach klientów oraz Diebold Nixdorf;
  • Szkolenie nowych pracowników;
  • Kontrola pracy zespołu wsparcia technicznego;
  • Ustalanie oraz dystrybucja zadań dla zespołu wsparcia technicznego;
  • Aktualizacja i przygotowywanie procedur dla zespołu wsparcia technicznego

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia zdobytego w dziale IT Helpdesk;
  • Wykształcenia minimum średniego;
  • Znajomości systemów operacyjnych Windows i Linux;
  • Umiejętności analitycznego myślenia: interpretacji, priorytetyzacji i procesowania danych;
  • Samodzielności w ramach powierzonych obowiązków;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B2);
  • Zaangażowania;
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy Ci:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych, również międzynarodowych projektach;
  • Możliwość korzystania na co dzień z języka angielskiego;
  • Szkolenia wstępne;
  • Prywatną opiekę medyczną – także dla rodziny;
  • Pakiet ubezpieczenia na życie;
  • Kartę Multisport – również dla Twoich bliskich.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.