Inżynier Wsparcia Technicznego

SPRING PROFESSIONAL

Wrocław, dolnośląskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Wrocław

Aktualnie nasze biuro we Wrocławiu prowadzi rekrutację dla jednego z naszych kluczowych klientów. Jest to szwedzka firma, która ma swoje fabryki na całym świecie a we Wrocławiu ma siedzibę w jego centrum. Specjalizuje się w produkcji, dystrybucji i serwisie zaawansowanych maszyn wykorzystywanych w przemyśle spożywczym.

Aktualnie firma ta poszukuje Kandydatów do obsługi około sprzedażowej i po sprzedażowej klienta końcowego na stanowisku Inżynier Wsparcia Technicznego.

Miejsce pracy: południowo-zachodnia i centralna Polska

Zakres zadań stojących przed osobą pracującą na tym stanowisku:

  • Specjalistyczne wsparcie dla instalatorów i serwisantów przy instalacji i eksploatacji flagowych produktów firmy.
  • Odpowiedzialność za szkolenia dla instalatorów serwisantów.
  • Pomoc w obsłudze posprzedażowej klienta, w tym prowadzenie szkoleń dla klientów.
  • Nadzorowanie instalacji maszyn oraz zapewnianie ciągłości ich pracy.
  • Nadzorowanie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika/elektryka/ zootechnika) i posiadanie merytorycznej wiedzy wykorzystywanej w praktyce.
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą i naprawą przemysłowych urządzeń elektronicznych.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowej firmie i codzienny kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy.
  • Chęć do pracy z klientem końcowym.
  • Dyspozycyjność do odbywania regularnych podróży służbowych na terenie Polski.

Nasz Kliente oferuje:

  • Sabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długotrwałego zatrudnienia. Pracownicy tej firmy stają się zupełnie samodzielni po roku pracy i intensywnych szkoleń produktowych.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku o skandynawskiej kulturze zarządzania.
  • Możliwość podnoszenie swoich kwalifikacji dzięki licznym szkoleniom produktowym oraz wsparciu merytorycznemu kolegów-pasjonatów starszych stażem.
  • Bogaty pakiet dodatków pozapłacowych – Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ubeczenie na życie, karta sportowa, prywatna opieka medyczna, paczki na święta.