Inżynier Wsparcia Technicznego z językiem niemieckim (Automatyka Budynków)

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta

Informacje o projekcie:

  • Branża: Systemy przemysłowe
  • Lokalizacja: Katowice, 5 min pieszo od Dworca PKP
  • Godziny pracy: 9 - 17
  • Języki obce: niemiecki C1 i angielski B2
  • Podróże służbowe: okazjonalnie
  • Możliwość pracy zdalnej: okazjonalnie
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny, potem na czas nieokreślony

Zadania:

  • Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących funkcjonowania systemów zarządzania budynkami
  • Rejestrowanie wszystkich interakcji z Klientami i Partnerami w bazie danych CRM (SAP)
  • Opracowywania dokumentacji wewnętrznej dotyczącej produktów, procesów i procedur
  • Współpraca z inżynierami wsparcia technicznego na poziomie IV nad zaawansowanymi problemami
  • Utrzymanie standardów rozmów na wysokim poziomie jakości w zakresie przyjętych KPI

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (automatyka, elektryka, mechanika lub adekwatne)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego C1 i komunikatywna języka angielskiego B2
  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z wsparciem technicznym produktów Automatyki
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, dbałość o szczegóły, umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość środowiska Microsoft potrzebnego do funkcjonowania systemów (Windows Server, LAN/WAN)

Oferujemy:

  • Możliwość aktywnego udziału w rozwoju nowopowstającego zespołu
  • Dogodną lokalizację biura, w pobliżu Dworca PKP w Katowicach
  • Kartę MultiSport, atrakcyjny pakiet opieki medycznej
  • Comiesięczny dodatek językowy do pensji
  • Bezpłatny dostęp do porad specjalistów (np. prawnik)
  • Pakiet relokacyjny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.