Inżynier Wsparcia Sprzedaży do Klientów OEM

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych Klientów, producenta pomp przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Sprzedaży do Klientów OEMMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Techniczne wsparcie sprzedaży dla Klientów OEM.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz konfiguracji sprzętowych.
  • Wsparcie Handlowców w działaniach handlowych.
  • Działania marketingowe mające na celu zwiększenie, rozpoznawalność marki wśród potencjalnych Klientów.
  • Aktualizowanie informacji zawartych na stronie internetowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku. Doświadczenie w pracy z Klientami.
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne ( w obszarze mechaniki i budowy maszyn, bądź pokrewne).
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (język używany w codziennej pracy).
  • Znajomość programów CRM mile widziana.

Oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do organizacji o rozpoznawalnej marce w swojej kategorii.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Umowa o pracę.
  • Stacjonarną pracę, w wyznaczonych godzinach.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.