Agencja Zatrudnienia KS Service

Inżynier Wsparcia Informatycznego

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Katowice

OBOWIĄZKI

  • instalacja i konfiguracja systemów komputerowych na platformie Windows
  • prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • wsparcie powdrożeniowe Klientów
  • prowadzenie szkoleń dla Klientów

WYMAGANIA

  • znajomość środowiska Windows Server 2003 i nowszych
  • gotowość do samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • profesjonalne podejście do Klienta
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość jednej z technologii: PostgreSQL, MS SQL, Linux/ Unix, rozwiązań Cisco
  • umiejętność przygotowywania koncepcji rozwoju systemów teleinformatycznych
  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym
  • kontakt z najnowszymi technologiami

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.