Inżynier Wsparcia Informatycznego (Helpdesk)

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa Most Wanted! wspiera pracodawców od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, outsourcingu, doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizatorem czołowych na polskim rynku wydarzeń branży HR takich jak Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. numer Agencji Zatrudnienia: 10683.

Dla Naszego międzynarodowego Klienta, realizującego zaawansowane projekty informatyczne poszukujemy dynamicznych i ambitnych Kandydatów na w/w stanowisko.

Opis stanowiska:

  • Telefoniczne wsparcie techniczne w oparciu o system rejestrowania połączeń telefonicznych wewnątrz spółki;
  • Wsparcie techniczne pierwszej linii dla użytkowników wewnętrznych na całym świecie;
  • Szybka diagnoza i rozwiązywanie problemów związanych z IT przy użyciu dostępnych narzędzi i procedur;
  • Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem;
  • Tworzenie dokumentacji zgodnie ze standardowymi procedurami operacyjnymi.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację z zagranicznymi użytkownikami;
  • Doświadczenie z systemami operacyjnymi Windows i pakietem Microsoft Office;
  • Doświadczenie w pracy z Active Directory, Microsoft Exchange;
  • Przynajmniej podstawowa znajomość SQL’a;
  • Znajomość technologii LAN / WAN - doświadczenie z TCP / IP;
  • Doświadczenie w środowisku help desk;
  • Gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów;
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefity,
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz poznania nowych technologii nie tylko w strukturze Firmy,
  • Realną możliwość samodzielnego decydowania o kierunku rozwoju kompetencji zawodowych
  • Pracę w zgranym zespole i pełnym wyzwań środowisku międzynarodowym;
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów w przyjaznej atmosferze,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do karty na zajęcia sportowe,
  • Niezbędne narzędzia i materiały pracy.
  • Ubezpieczenie medyczne po wstępnym okresie zatrudnienia.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy