Inżynier / Wdrożeniowiec Oprogramowania CAD/CAM

Premium Solutions Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Premium Solutions Polska poszukuje dynamicznych i gotowych do podejmowania wyzwań osób na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży systemów CAD/CAM.

Praca od poniedziałku do piątku w godz: 8-16 ; 9-17

Miejsce pracy: Łódź, Warszawa, Poznań

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne / lub ostatni rok studiów- mechaniczne lub pokrewne
  • Znajomość systemów CAD / CAM
  • Mile widziana znajomość zagadnień elektrycznych
  • Chęci do podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B

Opis stanowiska

  • Prowadzenie prezentacji technicznych oraz szkoleń
  • Prowadzenie wdrożeń systemów CAM (pisanie, wdrażanie postprocesorów na obrabiarki CNC)
  • Konsultacje techniczne z zakresu CAD/ CAM
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych CAD/ CAM
  • Mile widziane doświadczenie technologiczne w przemyśle przy maszynach CNC
  • Mile widziane umiejętności programowania VB, VBA

Oferujemy

  • Resellerską ścieżkę certyfikacyjną z zakresu SOLIDWORKS i SolidCAM
  • Stabilność zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet socjalny

Zgody na udział w rekrutacji:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Premium Solutions Polska dostarcza narzędzia i wiedzę z zakresu projekto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca IT - Sprzedaż, Praca Doradztwo / Konsulting