Inżynier w dziale Topienia Szkła (doświadczenie nie wymagane)

Michael Page

Działdowo, warmińsko-mazurskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem działu Topienia Szkła oraz dużymi inwestycjami w Zakładzie Produkcyjnym poszukujemy Inżyniera do działu Topienia Szkła, którego zadaniem będzie wsparcie działu w codziennych zadaniach.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży opakowaniowej. Firma należy do światowych liderów w swoim obszarze. Przez ostatnie lata nieustannie rozwija się, proponuje nowe, innowacyjne rozwiązania zwiększając tym samym wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce.
Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w woj. warmińsko-mazurskim.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad działem zestawiania i topienia;

    • prowadzenie obchodów,
    • sprawdzanie stanu technicznego maszyn,
    • reagowanie na usterki i koordynowanie wyzwań z działem Utrzymania Ruchu,

  • Współpraca i wsparcie pracy laboratorium

  • Uczestnictwo w projektów inwestycyjnych

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana technologia szkła lub pokrewne)
  • Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej,
  • Biegła obsługa komputera, pakiet MS Office,
  • Motywacja do pozyskania wiedzy z zakresu obróbki szkła
  • Mile widziana wiedza/ doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcji
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w międzynarodowej, zaawansowanej technologicznie organizacji
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów (Program Emerytalny, karnet na siłownię, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki języków obcych, opieka medyczna)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Działdowo
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page