Inżynier w dziale R&D

Luxon Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne obowiązki:

  • współtworzenie gamy produktów firmy,
  • tworzenie innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych,
  • udział w bieżących projektach działu R&D: wdrożenie opraw przemysłowych o ekstremalnej żywotności i sprawności, wdrożenie układów zasilania z modułem IoT pod kątem LaaS.
  • prototypowanie rozwiązań i układów,
  • selekcja dostawców komponentów i rozwiązań,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych obowiązków.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Elektronika, Telekomunikacja lub pokrewne),
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość MS Excel, EagleCAD, ZWCAD (AutoCAD), LTSpice,
  • znajomość zasad projektowania prostych układów elektronicznych analogowych, cyfrowych i mieszanych,
  • znajomość narzędzi do analizy numerycznej FEM, FDM dla zarządzania ciepłem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej komponentów elektronicznych,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • samodzielność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość wpływu na funkcjonowanie i rozwój obszaru R&D,
  • nieformalną atmosferę i pracę w środowisku otwartym na zmiany i nowe pomysły.
Zainteresowane osoby mogą przesyłać swoje aplikacje za pomocą poniższego przycisku:
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.