Inżynier utrzymania ruchu

Michael Page

Żary, lubuskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Inżyniera Utrzymania Ruchu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży metalurgicznej ulokowana w Żarach.

Opis stanowiska

  • Bieżące monitorowanie pracy i stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności produkcyjnej;
  • Analiza przyczyn awarii oraz rozwiązywanie problemów technicznych w sytuacjach awaryjnych;
  • Planowanie konserwacji, przeglądów, remontów maszyn i urządzeń oraz zakupu części zamiennych;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego;
  • Inicjowanie usprawnień procesu produkcji, udział w realizacji projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych;
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną;
  • Bieżące wsparcie procesów produkcyjnych w obszarze elektrotechniki i automatyzacji, robotyzacji

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektrotechniki, mechatronika lub automatyki
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w działach Utrzymania Ruchu
  • Praktyczna znajomość zasad TPM
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu obsługi serwisowej, eksploatacyjnej maszyn i urządzeń.
  • Znajomość programowania robotów spawalniczych mile widziana

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
  • Dostępem do nowoczesnych narzędzi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Prywatny Program Emerytalny
  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą''
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Żary
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page