Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

Inżynier Utrzymania Ruchu

Zabrze, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Naszym Klientem jest globalna firma Automotive skoncentrowana na projektowaniu i produkcji doskonałej, jakości komponentów oraz innowacyjnych rozwiązań. W związku z nowym projektem Greenfield na terenie Polski szukamy doświadczonych i samodzielnych kandydatów na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu.

Celem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie zapewnienie ciągłości pracy produkcji poprzez uruchomienie maszyn i urządzeń, a następnie utrzymanie ich sprawności technicznej, z zachowaniem obowiązujących standardów oraz przepisów prawa.

Główne zadania na stanowisku:

  • Instalowanie i odbiory maszyn podczas uruchamiania nowych linii produkcyjnych
  • Nadzór nad oprogramowaniem maszyn
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn
  • Kontrola maszyn pod względem bezpieczeństwa prac
  • Przeprowadzanie przeglądów i prac konserwacyjnych maszyn, urządzeń i instalacji
  • Weryfikacja przyczyn awarii oraz proponowanie rozwiązań prewencyjnych
  • Określanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania potrzebnych prac

Nasz klient zapewnia:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Stabilność zatrudnienia

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w utrzymaniu ruchu w branży automotive (elektryk, mechanik) min. 5 lat
  • Ogólna znajomość budowy i obsługi maszyn (wtryskarki, walcarki, spawarki, piece do obróbki cieplnej)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia SEP (elektroenergetyczne, cieplne i gazowe)
  • Uprawnienia spawacza, operatora wózka jezdniowego i operatora suwnicy mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Miejsce pracy / Location Zabrze

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Produkcja