Inzynier Utrzymania Ruchu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku ze zmianą strukturalną poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Inżynier Utrzymania Ruchu. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialny za zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja należąca do międzynarodowego koncernu, który rok do roku zwiększa wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce. Zakład produkcyjny, do którego prowadzimy obecnie rekrutację zlokalizowany jest w północnej części woj. mazowieckiego.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń na podległym obszarze
  • Prowadzenie inicjatyw ciągłego doskonalenia
  • Nadzór na terminową realizacją planów przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń oraz instalacji
  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych i wprowadzania usprawnień
  • Współpraca i koordynowanie prac z firmami zewnętrznymi
  • Zarządzanie magazynem części zamiennych

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum roczne doświadczenia na analogicznym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów oraz dobrej organizacji pracy
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki, automatyki i pneumatyki
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Mile widziane uprawnienia SEP oraz znajomość systemu SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do urlopów, bony świąteczne, nagroda roczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page