Inżynier Utrzymania Ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży produkcyjnej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (czas określony -> czas nieokreślony)
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje, udział w konferencjach i targach branżowych
  • Benefity pozapłacowe (m. in., prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy)
  • Pakiet socjalny (m. in., wyprawki szkolne dla dzieci pracowników, konkursy pracownicze, dodatki świąteczne)
  • Bezpłatny parking na terenie firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu budowy maszyn, automatyki przemysłowej, mechatroniki lub mechaniki)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i schematem elektrycznym
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD i Solidworks
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Prowadzanie projektów usprawniających
  • Koordynowanie napraw i planowanie przeglądów maszyn produkcyjnych
  • Analiza przyczyn awarii i przestojów oraz prowadzenie działań prewencyjnych
  • Zamawianie części zamiennych do maszyn
  • Udział w uruchomieniach nowych maszyn i urządzeń
  • Przygotowywanie nowych rozwiązań usprawniających
  • Negocjacje handlowe z dostawcami maszyn i urządzeń
  • Wdrażanie nowego programu IT do zarządzania obszarem utrzymania ruchu (funkcja Key User’a)
  • Zastępowanie kierownika utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy