Opis stanowiska pracy

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • optymalizowanie wykorzystania i funkcjonowania urządzeń i instalacji procesowych oraz linii, maszyn i procesów technologiczno-produkcyjnych
  • kontrolowanie funkcjonowania urządzeń i instalacji procesowych pod kątem zgodności z zasadami BHP
  • realizacja prac prewencyjnych oraz projektowych w sposób gwarantujący realizację produkcji
  • monitorowanie stanu technicznego maszyn, urządzeń i instalacji, opracowywanie i weryfikowanie realizacji harmonogramu prewencyjnych przeglądów technicznych
  • przygotowanie rekomendacji do budżetu na poszczególne maszyny i urządzenia
  • współpraca z firmami usługowymi i dostawcami oraz kontrola realizacji ich zadań
  • przestrzeganiem przepisów BHP, PPoz, HACCP

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • doświadczenie min. 2 lata na stanowisku samodzielnym w utrzymaniu ruchu
  • znajomość metodologii LEAN, Total Maintenance, 5S
  • dobra znajomość jeżyka angielskiego
  • dobra umiejętność obsługi pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel
  • znajomość systemów – CMMS, SAP, PM
  • zdolność analitycznego myślenia, sumienność
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • karta MultiSport
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesyłanie CV

Prezentacja firmy

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca