Opis stanowiska pracy

• Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń na podległym obszarze produkcyjnym;
• Nadzór nad terminową realizacją planów przeglądów, konserwacji, napraw maszyn, urządzeń i instalacji;
• Bieżące raportowanie bezpośredniemu przełożonemu postępów prac oraz ewentualnych zagrożeń-opóźnień;
• Zarządzanie magazynem części zamiennych;
• Zabezpieczanie, przekazywanie i właściwe przechowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej wszystkich maszyn i urządzeń oraz archiwizowanie nowo wprowadzanych zmian technicznych na maszynach i urządzeniach;
• Tworzenie i nadzorowanie budżetu działu technicznego;
• Efektywna współpraca z obszarem produkcji;
• Ścisła współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu maszyn i urządzeń oraz instalacji.
• Skuteczne zarządzanie podległym zespołem pracowników, motywowanie i budowanie zaangażowania oraz kompetencji niezbędnych do realizacji powierzonych zadań;
• Promowanie właściwych postaw pracowniczych takich jak komunikatywność i współpraca oraz odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne, elektryczne lub pokrewne);
• Min. 2- letniego praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane w branży FMCG, kosmetycznej lub farmaceutycznej);
• Mile widziana umiejętność zarządzania zespołem (bezpośrednie lub w projektach)
• Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej;
• Praktyczna znajomość mechaniki, dobra znajomość elektryki, pneumatyki i automatyki;
• Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację z dostawcami i klientami firmy
• Umiejętność logicznego myślenia oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów;
• Umiejętność zarządzania projektami i ustalania priorytetów
• Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność;
• Nastawienie na realizację celu, umiejętność pracy pod presją czasu;
• Dobra znajomość pakietu MS Office.
• Mile widziana znajomość systemu SAP

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria