Inżynier Utrzymania Ruchu

ALTEN Polska

Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko Inżynier Utrzymania Ruchu, który dołączy do naszego zespołu.

ALTEN Polska dostarcza usługi inżynieryjne, informatyczne i konsultingowe o wysokiej wartości dodanej, będąc w centrum procesu innowacji naszych klientów w różnych sektorach przemysłu. W 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work!
POSZUKUJEMY!

MIEJSCE:
Kętrzyn
Twoje zadania
  • Głównym celem stanowiska jest utrzymanie ciągłości procesu
    produkcyjnego oraz jego usprawnianie w zakresie automatyki przemysłowej
  • Wymagana skuteczna komunikacja w języku angielskim do współpracy z zagranicznymi serwisami w zakresie utrzymania i napraw maszyn i linii produkcyjnych
  • Monitorowanie bieżącej pracy urządzeń
    wyposażonych w systemy automatycznego sterowania
  • Diagnozowanie występujących usterek i ustalania ich przyczyn oraz wykonywania napraw zgodnie z określonymi standardami i dokumentacją techniczną
  • Udział w testowaniu rozwiązań prototypowych
  • Kontrola technicznych aspektów funkcjonowania urządzeń i układów automatyki oraz ich modyfikacje z udziałem inżynierów procesu
  • Analiza i przygotowanie wykazu potrzebnych części zamiennych i kosztów
  • Montaż, instalowanie i regulowanie wspomnianych urządzeń oraz wykonywanie przeglądów okresowych
  • Konserwacja, archiwizacja, diagnostyka, naprawa oraz obsługa
    sterowników PLC, paneli HMI, serwonapędów (np. Siemens, Festo, Beckhoff i inne), robotów KUKA i Kawasaki oraz innej automatyki sterującej
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka,
    elektronika, elektrotechnika lub pokrewne, poparta dyplomem licencjata lub magistra
  • Przynajmniej 2 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego
  • Skuteczna komunikacja w języku angielskim
  • Wiedza na temat trendów technologicznych i aplikacyjnych w zakresie nowoczesnych rozwiązań sterowania maszyn
Oferujemy
  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna Medicover, Pakiet Medicover Benefits)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
INFO: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami