Oferta wyróżniona

Inżynier Utrzymania Ruchu

Cieszyn, śląskie

PPG Polifarb Cieszyn S.A.

Opis stanowiska pracy

Zakres odpowiedzialności:

  • Utrzymanie ciągłości produkcji poprzez zapewnienie optymalnej dyspozycyjności urządzeń i instalacji technologicznych
  • Nadzór na wykonywaniem przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Nadzór nad prowadzeniem prac konserwacyjnych i prewencyjnych w celu uniknięcia awarii maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad zakupem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • Współudział w planowaniu zadań inwestycyjnych oraz współpraca z wykonawcami przy realizacji projektów remontowych i inwestycyjnych; nadzór nad wykonawcami i odbiór prac
  • Nadzór merytoryczny nad archiwum dokumentacji technicznej

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne(mile widziane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Energetyka, Budownictwo)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej i zorientowanie na biznes.

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Automatyka