Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Inżynier utrzymania ruchu

Od: Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Doskonalenie i rozwój strategii TPM – zapewnienie efektywnego kosztowo dopasowanie modelu SUR do potrzeb klientów wewnętrznych i biznesu,
  • Tworzenie planów napraw i przeglądów oraz koordynowanie ich planowej realizacji,
  • Koordynowanie działań związanych z utrzymaniem ruchu i infrastrukturą (budynki, IT), oraz raportowanie efektów pracy zespołu na comiesięcznych spotkaniach zespołu LEAN,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi odnośnie realizacji zadań związanych z utrzymaniem maszyn i infrastruktury zakładu,
  • Wspieranie zespołu UR w działaniach operacyjnych,
  • Utrzymywanie i doskonalenie modelu zarządzania częściami zamiennymi UR,
  • Obsługa i nadzorowanie danych w bazach i aplikacjach zarządzających Utrzymaniem Ruchu,
  • Aktywny udział we wdrażaniu planów usprawniających funkcjonowanie i efektywność SUR (Kaizen),
  • Analityka wskaźników UR oraz inicjowanie akcji doskonalących z nich wynikających,
  • Szkolenie i mentorowanie pracowników Utrzymania Ruchu,
  • Rozpowszechnianie kultury TPM oraz dobrych praktyk UR na wydziałach,
  • Współpraca z VS w zakresie polityki zarządzania częściami zamiennymi do narzędzi (forma wtryskowa, tłocznik, narzędzia montażowe),
  • Wdrażanie Digital Factory w zakresie UR.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość metodologii LEAN, TPM i 5S,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki, elektryki, napędów pneumatycznych i hydraulicznych,
  • Doświadczenie min. 3 lata w pracy w zespole utrzymania ruchu,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność, samodzielność,
  • Umiejętność myślenia analitycznego, podejmowania trafnych decyzji i rozwiązywania problemów pod presją czasu (metodyka 5Why, raport A3),
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów usprawniających,
  • Zdolność efektywnego planowania,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel,
  • Znajomość SAP oraz doświadczenie w pracy z systemem typu CMMS,
  • Elastyczność, innowacyjność i dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, pracę zgodnie z Kodeksem Pracy, wypłaty na czas,
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (5 min pieszo od Dworca Głównego PKP),
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji w Firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Fundusz świadczeń socjalnych (paczki dla dzieci, talony na święta, wczasy „pod gruszą"),
  • Pakiet ubezpieczeń,
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
  • Bufet zakładowy – obiady dofinansowane przez Pracodawcę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV do Działu Kadr za pomocą przycisku aplikacyjnego.