Inżynier Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

HRK S.A.

Opole, opolskie

HRK S.A.

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną, która w związku z rozszerzeniem struktury orgnizacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Planowanie prac prewencyjnych i konserwacyjnych
  • Doskonalenie procesów, udział we wdrażaniu usprawnień i projektach Lean Management
  • Odpowiedzialność za osiąganie celów i wskaźników efektywności Działu Utrzymania Ruchu
  • Wsparcie merytoryczne Techników Utrzymania Ruchu
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi usług serwisowych
  • Wprowadzanie zapotrzebowania, odbiór zamówień oraz planowanie działań w systemie utrzymania ruchu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na Utrzymaniu Ruchu
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość SAP lub innego systemu klasy ERP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Nowoczesny park maszynowy
  • Pakiet benefitów, m.in: ubezpieczenie na życie, paczki świąteczne, dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie kursów i szkoleń
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.