Inżynier Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży elektroniki, z uwagi na dalszy rozwój firmy i otwieranie nowego zakładu w lokalizacji: Wola Rakowa pod Łodzią, szukamy osoby na stanowisko:

Inżynier Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Łódź

Główne zadania:

  • Utrzymanie w sprawności parku maszynowego na linii produkcyjnej
  • (produkcja o charakterze kompletacji o średnim stopniu zaawansowania technologicznego, w tym procesy manualne, linie przenośników/rolki, wagi/drukarki, maszyny pakujące)
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych i maszyn
  • Realizacja planów przeglądów, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń w tym środków transportu wewnętrznego oraz prowadzenie związanej z tym dokumentacji
  • Czuwanie nad gotowością techniczną podległych maszyn, instalacji, urządzeń oraz utrzymanie ciągłości ruchu
  • Udział w działaniach usprawniających standardy bezpieczeństwa i jakości

Wymagania:

  • 1- 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (technik/mechanik/elektromechanik) w dziale UR w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe techniczne (min. średnie techniczne)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość uczestniczenia w projekcie typu Green Field i uruchamianiu nowego zakładu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i fundusz socjalny
  • Szkolenie wdrożeniowe i rozwojowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.