Inżynier Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

HRK S.A.

Dzierżoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zadania:

  • Utrzymanie w ruchu linii montażowych oraz maszyn produkcyjnych (m.in. wtryskarek);
  • Kontrola i konserwacja urządzeń elektrycznych;
  • Zapobieganie wszelkim awariom urządzeń;
  • Wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem;
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań naprawczych oraz przeglądów;
  • Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu;
  • Wykształcenie techniczne - mile widziane w zakresie elektryki/mechaniki - preferowane wyższe;
  • Praktyczna znajomość zagadnień z mechaniki, pneumatyki, hydrauliki oraz elektryki;
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunku technicznego);
  • Praktyczna wiedza w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Pracę na 1 zmianę (godz. 8-16)
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę u oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku zapewniającym długofalowe zatrudnienie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku pracy bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach;
  • Długofalową współpracę w dobrej atmosferze.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.