Inżynier utrzymania ruchu (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Inżyniera Utrzymania Ruchu w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej ulokowana w bliskiej okolicy Wrocławia.

Opis stanowiska

  • Udział w procesie uruchamiania nowych linii produkcyjnych i maszyn oraz zapewnienie ich ciągłości pracy.
  • Planowanie i realizowanie zadań związanych z przeglądami, konserwacją, a także naprawą parku maszynowego.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.
  • Wdrażanie zmian w oprogramowaniu procesów produkcyjnych.
  • Wprowadzanie usprawnień oraz aktualizacji związanych z systemem wizualizacji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu - mile widziane doświadczenie zdobyte w firmach z branży motoryzacyjnej.
  • Praktyczna wiedza i dalsza chęć rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych.
  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów i zasady przyznawania bonusów.
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
  • Szkolenia.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page