Inżynier utrzymania ruchu (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem działu szukamy osoby na stanowisko Inżyniera Utrzymania Ruchu

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma produkcyjna w okolicach Wrocławia

Opis stanowiska

Doskonalenie przebiegu i technologii, systematyczna analiza funkcjonowania produkcji

Udział w nowych projektach, rozbudowa linii technologicznej

Definiowanie wymagań przy procesach wizyjnych

Opracowywanie planów konserwacji maszyn i urządzeń, analiza wyników oraz wdrażanie środków zapobiegawczych

Koordynowanie prowadzonej dokumentacji technicznej

Optymalizacja procesów w obszarze produkcji

Profil kandydata

Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu

Mile widziane doświadczeniem w programowaniu systemów logistycznych

Wykształcenie wyższe techniczne

Praktyczna znajomość TPM, programowania PLC, uprawnienia SEP

Znajomość zagdanień z elektryki, pneumatyki

Zdolności analityczne i logistyczne

Umiejętności planowania i szybkiego reagowania na dynamicznie zmieniające się warunki

Wysokie umiejętności interpersonalne, orientacja na pracę zespołową

Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej

Stabilne warunki zatrudnienia

Możliwość rozwoju zawodowego

Bogaty pakiet benefitów

Konkurencyjne wynagrodzenie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page