Inżynier Testów – Nowy Zakład Elektroniki

Częstochowa, śląskie

ZF Group

Opis stanowiska pracy

Inżynier Testów jest odpowiedzialny za instalację i utrzymanie sprzętu i procesów testowych, które wykorzystuje się w celu zapewnienia, że produkty spełniają wszystkie wymagane specyfikacje.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Opracowywanie, programowanie i ulepszanie procesów testowych
  • Odpowiedzialność za akceptację i instalację linii testowej
  • Poprawianie efektywności sprzętu poprzez optymalizację i konfigurację
  • Wybór i kontakt z dostawcami sprzętu
  • Analiza wydajności procesów testowych w celu zapewnienia możliwości procesu
  • Tworzenie oprogramowania testowego
  • Przygotowywanie wyceny sprzętu testowego w oparciu o uzgodnione strategie testowe i specyfikacje

  • 1-2 lata doświadczenia w testowaniu, projektowaniu lub elektronice
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego
  • Umiejętność programowania w Visual Basic 6 lub .NET lub C++
  • Gotowość do okresowych wyjazdów zagranicznych w celach szkoleniowych
  • Umiejętność wykonywania analiz statystycznych (Gage R&R, Cpk, itp.)

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej i przy uruchomieniu nowego zakładu

Oferujemy:

  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • System benefitów
  • Zagraniczne szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

#Global Electronics Czestochowa

W 2015 roku firma TRW Automotive została połączona z globalnym dostawcą branży... motoryzacyjnej ZF Friedrichshafen AG. ZF TRW stanowi teraz oddział spółki głównej, z siedzibą w Livonii, Michigan.

ZF TRW będąc wiodącym projektantem oraz producentem aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa obsługuje wszystkich największych producentów pojazdów samochodowych na całym świecie. ZF TRW posiada placówki w ponad 20 krajach, a także dysponuje 22 centrami technicznymi i 13 torami testowymi na wiodących rynkach świata.

Świat motoryzacyjnych systemów bezpieczeństwa gwałtownie się zmienia, a integracja aktywnych i pasywnych układów staje się podstawą automatyzacji jazdy. ZF TRW już dzisiaj zapewnia systemy wspomagania kierowcy i półautomatyczne systemy pozwalające na adaptacyjną kontrolę prędkości, utrzymywanie pojazdu na pasie ruchu, wykrywanie martwych pól, awaryjne wspomaganie zarówno sterowania, jak i hamowania oraz łagodzenie skutków kolizji. Podążaj wraz z ZF TRW po ścieżce nowych technologii w dziedzinie automatyzacji.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Inżynieria , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Inne