Inżynier Testów Elektronicznych

Michael Page

Żory, śląskie

Michael Page Michael Page

Firma z branży automotive poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera Testów Elektronicznych.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Budowa wyposażenia laboratoryjnego o sprzęt i narzędzia do wykonywania testów urządzeń elektronicznych,
  • Analizowanie dokumentacji klienta pod kątem budowy sprzętu testowego,
  • Tworzenie metod i programów do przeprowadzenia testów na komponentach i wyrobach gotowych,
  • Testowanie komponentów, półproduktów oraz wyrobów gotowych szczególnie w fazie prototypowej,
  • Wykonywanie analiz ryzyka DFMEA, udział w fazach DV i PV nowego projektu, dla produktów z komponentami elektronicznymi,
  • Tworzenie raportów kontrolnych oraz bezpieczne przechowywanie zgromadzonych danych,
  • Dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu pomiarowego.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektromechanika lub pokrewne),
  • Dobra znajomość komponentów, podzespołów oraz układów elektronicznych,
  • Doświadczenia w koordynowaniu i prowadzeniu testów dla układów elektronicznych,
  • Znajomość obsługi sprzętu laboratoryjnego,
  • Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • Dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ciągle budujących się strukturach przedsiębiorstwa,
  • Szkolenia - w tym szkolenie wdrożeniowe w jednym z zakładów korporacji (USA lub Azja),
  • Możliwość poznania specyfiki branży automotive i rozwoju w zakresie Lean Manufacturing,
  • Pracę w środowisku oferującym możliwość wykorzystania najnowszych technologii,
  • Benefity pozapłacowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Żory
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page