Inżynier Testów Automatycznych

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Do zgranego zespołu naszego klienta poszukujemy dociekliwej osoby z umiejętnością analitycznego myślenia, która będzie odpowiedzialna za testowanie projektowanej aplikacji webowej (branża e-commerce).

Opis stanowiska/zadania:

  • Definiowanie scenariuszy testowych na podstawie historii użytkownika w Jira-Zephyr
  • Pisanie testów automatycznych (wykorzystywane jest SOAP-UI, Selenium, Protractor)
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu testów
  • Wyznaczanie kierunku rozwoju testów w firmie
  • Współpraca z Product Ownerem w zakresie technologii i pomysłów rozwojowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z dużymi aplikacjami webowymi
  • doświadczenie w testowaniu z użyciem Javy i JUnit lub TestNG
  • znajomość metodyk testowania oprogramowania
  • znajomość SQL oraz baz danych open source (MySQL, PostgreSQL)
  • doświadczenie w Javie, JUnit i REST
  • znajomość narzędzi Jira, GIT
  • doświadczenie w procesie rozwoju oprogramowania (mile widziany Scrum)
  • ukończone studia informatyczne lub pokrewne

Mile widziane:

  • znajomość Groovy/Spock

Oferujemy:

  • luźny oraz pełen pasji i energii klimat pracy
  • nowoczesny stos technologiczny
  • elastyczne godziny pracy (dowolność z założeniem core hours)
  • stabilne zatrudnienie oraz elastyczność w wyborze jego formy (oferujemy do wyboru umowę o pracę lub kontrakt B2B)
  • opiekę medyczną
  • chillout room z konsolą do gier
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media