Opis stanowiska pracy

Navotech Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. z siedzibą w Zabrzu oferuje wybranemu kandydatowi pracę na stanowisku:

Specjalista ds. technicznych

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za:

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i technologii produkcji
  • Dobór, kalkulacja i przygotowanie rysunku technicznego wykonawczego i ofertowego
  • Przygotowywanie i nadzór nad ofertami handlowymi
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych
  • Udoskonalanie i rozwijanie techniczne produktów firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Niezbędna znajomość AutoCad
  • Mile widziane doświadczenie w branży wod-kan
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu
  • umiejętności rozwiazywania problemów
  • umiejętności współpracy z ludźmi
  • zdolności negocjacyjnych

Oferujemy:

  • Pełne wyzwań, ciekawe stanowisko
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość rozwoju osobistego

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Navotech Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż:

- Administratorem moich danych osobowych jest Navotech Inżynieria Środowiska Spółka z o.o. z siedzibą w Zabrzu, pl. Pawliczka 22

- Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;

- Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: biuro@navotech.com.pl

- Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.”

Prezentacja firmy

Urządzenia ochrony Środowiska: <br/> <br/>Separatory substancji ropopoch... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne