Inżynier / Technolog Procesu Formowania Szkła

HRK S.A.

mazowieckie, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma produkcyjna wyrabiająca wyroby ze szkła dla klientów premium, dla której poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Inżynier / Technolog Procesu Formowania SzkłaMiejsce pracy: mazowieckie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nadzór i analiza parametrów produkcji szkła
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie ustawień parametrów maszyn formujących
  • Wdrażanie metod Lean Manufacturing
  • Dokumentowanie prowadzonych działań, sporządzanie raportów i sprawozdań z monitorowanego obszaru
  • Kontrola procesu topienia szkła wraz z analizą poszczególnych parametrów
  • Kontrola stanu technicznego pieca topliwego

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne
  • Min. 3 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa Formowania Szkła, Specjalisty ds. Formowania Szkła lub powiązanych stanowiskach z technologią formowania
  • Doświadczenie w produkcji opakowań szklanych: znajomość procesu, parametrów wytwarzania
  • Wiedza w zakresu optymalizacji produkcji za pomocą nowoczesnych metod zarządzania
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
  • Silne umiejętności dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • Szansę rozwoju zawodowego w ramach intensywnie rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Współpracę z zespołem nastawionym na wzajemną współpracę i wsparcie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z dodatkowymi benefitami
  • Pakiet relokacyjny dla kandydatów spoza woj. mazowieckiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.