Inżynier techniczno - handlowy

Hays Poland

Gdańsk, pomorskie

Hays Poland

Gdańsk
Gdańsk
NR REF.: 1092136

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej kompleksowe rozwiązania z zakresu magazynowania energii oraz odnawialnych źródeł energii, poszukujemy Inżyniera techniczno-handlowego.

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie nowych Klientów i rozwijanie relacji handlowych
• Zarządzanie projektami – diagnoza potrzeb Klientów, tworzenie ofert, negocjacje handlowe, współpraca z działami technologicznymi,
• Zapewnienie wysokiej jakości kontaktu z Klientem
• Kształtowanie wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiej jakości obsługi
• Monitoring rynku, trendów i nowinek technologicznych w Polsce i Europie

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług związanych z magazynowaniem energii lub OZE (mile widziana fotowoltaika)
• Wykształcenie techniczne i umiejętność diagnozowania potrzeb Klientów
• Umiejętność raportowania
• Samodzielność i wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
• Znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B
• Gotowość do podróży służbowych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę z innowacyjnymi technologiami
• Komplet narzędzi pracy (telefon, laptop, samochód)
• Pozytywną atmosferę pracy
• Warunki zatrudnienia - umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe oraz premię od wyników
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy