Inżynier Systemu Przemysłowego / Inżynier Automatyk

Lafarge Cement S.A.

Piechcin, Żnin, kujawsko-pomorskie

Praca w Lafarge to...
Bezpieczeństwo
Innowacje
Ludzie
Odpowiedzialny biznes
Rozwój
Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Piechcin, Żnin

Opis stanowiska

  • Administrowanie aplikacjami i komponentami przemysłowego systemu sterowania,
  • Utrzymywanie dobrego stanu technicznego urządzeń stanowiących zakładowy system sterowania, diagnostyka stanów awaryjnych,
  • Wspieranie planowania zakupów części zamiennych, zużywających się i zapasowych,
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, remontów urządzeń stanowiących system sterowania zakładem,
  • Monitorowanie stanu technicznego aplikacji systemów sterowania,
  • Kompletowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej aplikacji, wykonywanie kopii zapasowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, automatyka, elektrotechnika), lub końcowy etap studiowania na tych kierunkach,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lub praktyka studencka z tego zakresu,
  • Uprawnienia energetyczne do 1kV (eksploatacja i dozór),
  • Znajomości zasad sterowania procesem przemysłowym przy pomocy systemu DCS, sterowników PLC,
  • Znajomość zasad pracy urządzeń elektrotechnicznych i pomiarowych,
  • konfigurowania, diagnostyki,
  • Umiejętność programowania sterowników ABB oraz Siemens S7 w środowisku sieciowym,
  • Umiejętność konfigurowania, diagnozowania stanów awaryjnych komponentów sieci przemysłowych,
  • Umiejętność konfigurowania, administrowania serwerami, stacjami operatorskimi w środowisku przemysłowym,
  • Znajomość administrowania, konfigurowania sieci komputerowych LAN, WiFi,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
Twoje korzyści:
Możliwość realizacji interdyscyplinarnych, międzynarodowych projektów i praca w dynamicznym środowisku
Rozwój wewnątrz naszej organizacji, także w obszarach odbiegających od Twojej dotychczasowej drogi zawodowej i możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych
Umowa o pracę, opieka medyczna Medicover dla Ciebie i całej Twojej Rodziny
Katalog szkoleń oraz indywidualnie dopasowany plan rozwoju Twoich kompetencji
Serdeczną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje w zespole, w którym cenimy i wspieramy samodzielność i inicjatywę
Pracę, dzięki której czujesz, że masz wpływ na świat - wdrażamy innowacyjne pomysły naszych pracowników
Niezbędne narzędzia pracy, dopasowane do potrzeb i specyfiki Twojego stanowiska, pracę z najnowocześniejszymi technologiami
Możliwość angażowania się w działania wspierające społeczności lokalne i zmieniające Twoje najbliższe otoczenie
Twoje miejsce. Twój wpływ. Twoja przyszłość.

Dołącz do nas!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Kim jesteśmy?
Jesteśmy obecni w 90 krajach świata
Mamy 2500 nowoczesnych zakładów
Generujemy 32,6 mld CHF sprzedaży netto
Nasz zespół to 115 000 osób na całym świecie
Poznaj nas bliżej - odwiedź www.lafarge.pl