Cyclad Sp. z o.o.

Inżynier Systemowy

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy

Dla naszego Klienta, europejskiego lidera tworzącego produkty dla operatorów telekomunikacyjnych oraz Video Security. Poszukujemy na wyżej wymienione stanowisko:

Opis stanowiska:

• Rozwój i utrzymanie infrastruktury techniczno-systemowej w środowisku Windows Server

• Automatyzacja procesu instalacji wersji systemu na środowiskach testowych

• Diagnostyka i rozwiązywanie problemów związanych z konfiguracją systemu i urządzeń

• Koordynowanie pracy oraz wsparcie merytoryczne udzielane młodszym inżynierom systemowym

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie w utrzymywaniu infrastruktury IT oraz administracji serwerami Windows Server

• Umiejętność administrowania serwerami relacyjnych baz danych

• Umiejętność administrowania siecią LAN

• Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją

• Znajomość systemów nadzoru wideo i konfiguracji kamer IP

• Znajomość jednego z języków skryptowych oraz narzędzi do budowania wersji i automatyzacji deploymentu

• Doświadczenie we współpracy z zespołami DEV/QA

• Znajomość Jiry oraz pojęć Scrum/Agile

• Angielski na poziomie min. B2

Oferujemy:

• Indywidualną ścieżkę rozwoju, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

• Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy (no open space, no dress code)

• Nowoczesne biuro z parkingiem podziemnym oraz boksem na rowery

• Elastyczny czas pracy (start 7.00-10.00)

• Kartę Multisport

• Pakiet prywatnej opieki medycznej (Enelmed lub Dolmed),

• Lekcje języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.