Inżynier Systemowy

Warszawa, mazowieckie

Comtegra S.A.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu backup / SAN,
  • konfiguracja polityk i systemów klienckich w systemach backupu i odtwarzania,
  • dbanie o aktualizację, optymalizację i rekonfigurację wdrożonych rozwiązań,
  • zdalny nadzór i administrowanie infrastrukturą backup klienta,
  • praca u klienta,
  • współpraca z innymi komórkami firmy przy wdrażaniu systemów obejmujących wiele technologii,
  • współpraca z działem handlowym.

Poszukiwane kompetencje

  • znajomość technologii backup’owych, takich jak: Veritas NetBackup, EMC Networker i/lub Commvault,
  • znajomość technologii deduplikacji np. EMC Data Domain,
  • znajomość systemów Linux,
  • znajomość zagadnień storage (macierze dyskowe) i zabezpieczania danych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć poznawania nowych technik i rozwiązań liderów w zakresie informatyki.

Oferujemy

  • stałą pracę i elastyczne formy zatrudnienia, dogodne dla kandydata,
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami IT dostępnymi na rynku (własne laboratorium),
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy i doświadczenia,
  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,
  • pakiet benefitów.

W Comtegrze cenimy sobie wiedzę, jednak najważniejszy jest dla nas otwarty umysł, chęć do... ciągłej nauki i pasja. Myślimy nieszablonowo, nie ograniczamy się do poznanych już technologii, z przyjemnością przedzieramy się przez złożone problemy techniczne, by w niestandardowy sposób pomagać naszym klientom.

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych oferującym rozwiązania z zakresu konsolidacji i wirtualizacji serwerów, stacji roboczych oraz pamięci masowych. Dostarczamy rozwiązania odtwarzania danych po katastrofie (Disaster Recovery) oraz zarządzania środowiskiem IT – Cloud Computing. Od lat współpracujemy ze światowymi liderami w swojej dziedzinie: EMC, Cisco, Citrix, CheckPoint, NetApp, Quantum czy Vmware.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Obsługa klienta , Praca IT - ERP , Praca IT - Hardware / Information Systems