Inżynier Systemowego Wsparcia Technicznego Klienta

Katowice, śląskie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom oraz inżynierom, technikom i specjalistom produktowym, którzy diagnozują i rozwiązują problemy techniczne pojawiające się u klientów;
  • Monitorowanie pojawiających się alarmów po stronie klienckiej oraz podejmowanie odpowiednich działań mających na celu ich eliminację;
  • Raportowanie pojawiających się błędów projektowych oraz problemów związanych z utrzymaniem ruchu do grupy inżynieryjnej;
  • Możliwe zaangażowanie w tworzenie aplikacji, testowanie i instalowanie ich u klienta oraz przeprowadzanie szkoleń;
  • Możliwe uczestniczenie we wdrożeniach i uruchomieniach zakontraktowanych instalacji;
  • Poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie posiadanych umiejętności specjalistycznych;
  • Udział w wewnętrznych szkoleniach dostosowujących doświadczenie kandydata do wymagań stanowiska.

Oferujemy:

  • Początkowo zatrudnienie przez Work Service na umowę o pracę tymczasową, z możliwością przejścia pod strukturę Klienta;
  • Pracę w systemie zmianowym - godziny związane z obsługą klienta w USA. Praca w trybie (3tygodnie + weekendy pierwsza zmiana; 2tygodnie pracy- zmiana nocna; 1tydzień - pierwsza zmiana);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
  • Benefity: Medicover, ubezpieczenie, kafeteria, stołówka;
  • Premie wakacyjne, świąteczne;
  • Możliwość pracy w renomowanej firmie;
  • Wysoką kulturę pracy.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, energoelektronika, mechatronika elektryczne lub pokrewne);
  • Doświadczenie w branży automatyki przemysłowej, w tym we wsparciu technicznym, rozwiązywaniu problemów klienckich, projektowaniu systemów automatyki (software & hardware);
  • Umiejętność programowania, diagnozowania oraz konfigurowania sterowników PLC;
  • Znajomość techniki napędowej: - umiejętność konfigurowania, diagnozowania przekształtników częstotliwości (falowników) poparta znajomością teoretycznych podstaw ich działania i budowy- znajomość silników indukcyjnych AC, silników prądu stałego DC;- znajomość serwonapędów będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość sensoryki przemysłowej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność efektywnej pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu;
  • Umiejętność właściwego ustalania priorytetów;
  • Zdolność komunikacji ze wszystkimi szczeblami managmentu;
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w wybrane weekendu;
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie nabyte przy uruchomieniach systemów automatyki lub wcześniejsza praca na utrzymaniu ruchu.

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli... rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Inżynieria , Praca Obsługa klienta