Inżynier systemów zabezpiczeń elektronicznych CCTV, SSWIN, KD, SAP

MWM Sp.z o.o. Sp. k.

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • sporządzenie projektów technicznych systemów

  • nadzór merytoryczny nad realizacją systemów - wybór dostawców, urządzeń, materiałów, wsparcie instalacji na obiektach pod względem technicznym i formalno-prawnym

  • konfiguracja i uruchomienie systemów

Wymagania

  • doskonała praktyczna znajomość nowoczesnych sieciowych systemów CCTV, SSWIN, KD, SAP

  • umiejętność sporządzania dokumentacji formalno-prawnej i technicznej systemów

  • umiejętność programowania i konfiguracji elementów systemów

Prezentacja firmy

MWM Sp. z o.o. Sp.K. specjalizuje się w realizacji instalacji automatyki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria