Inżynier Systemów Wizyjnych

Sii Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk
Wyzwania przed Tobą:

CC Engineering zajmuje się szeroką pojętą inżynierią przemysłową. Największe kompetencje zgromadziliśmy w branży automotive, gdzie dostarczamy kompleksowe usługi od projektowania mechaniki, instalacji elektrycznych, pneumatyki, programowanie sterowników PLC i robotów przez montaż i uruchomienie u klienta. Posiadamy również projekty w branży przemysłu półprzewodnikowego. Praca odbywa się w multidyscyplinarnych zespołach projektowych obejmujących robotykę, mechatronikę, mechanikę precyzyjną i optomechanikę. Podczas projektowania spotkasz się między innymi zagadnieniami kinematyki, dynamiki, materiałoznawstwa, analizy strukturalnej czy termicznej.

Dodatkowo posiadamy własną halę montażową do budowy kompletnych linii produkcyjnych.

Projekty są realizowane na całym świecie, a nasi inżynierowie pracują w międzynarodowym środowisku.

Zadania:

  • Dobór i programowanie systemów kontroli wizyjnej w procesach produkcyjnych
  • Dobór optymalnych algorytmów
  • Uruchamianie maszyn i automatów
  • Nadzór merytoryczny nad uruchomieniem maszyn
  • Współpraca z klientem na etapie realizacji zlecenia
Oczekiwane umiejętności:
  • Wyksztalcenie wyższe techniczne (kierunek - Automatyka i Robotyka, informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem obrazu
  • Mile widziane doświadczenie z urządzeniami i oprogramowaniem systemów wizyjnych, systemów 3d wiodących producentów (Cognex, Keyence, SICK)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z klientem zagranicznym
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (70% w skali roku)
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów przy pomocy dokumentacji technicznej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację projektów
  • Prawo jazdy kat.B
  • Mile widziane doświadczenie w „glass industry”
Korzyści dla Ciebie:
  • Dołączysz do Lidera. Zatrudniając ponad 4 000 specjalistów, Sii jest najszybciej rozwijającym się, odnoszącym największe sukcesy i bezdyskusyjnym numerem 1 wśród firm IT i inżynierii w Polsce!
  • Weźmiesz udział w pełnych wyzwań projektach, które realizujemy dla kilkuset prestiżowych klientów z całego świata z różnych sektorów i branż
  • Gwarantujemy Ci wiele możliwości rozwoju dzięki naszej aplikacji Job Changer, która umożliwi Ci zmianę projektu, obszaru działalności czy miejsca pracy
  • Będziesz pracować z najlepszymi ekspertami w pełnych pasji zespołach, używając zaawansowanych i najnowocześniejszych technologii
  • Czeka na Ciebie Najlepsze Miejsce Pracy z doskonałą atmosferą i autentycznymi wartościami. Poznasz tutaj wielu nowych, fantastycznych ludzi!
  • Wesprzemy Cię w realizacji Twoich inicjatyw i marzeń w ramach programów wsparcia pasji oraz Power Volunteers
  • Zaprosimy Cię do udziału w niesamowitych spotkaniach integracyjnych, grupach zainteresowań i meetupach
  • Spodobają Ci się nasze komfortowe, najwyższej klasy, nowocześnie zaprojektowane biura w dogodnych lokalizacjach
Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie