Opis stanowiska pracy

- Codzienna kontrola sprzętu i oprogramowania (DCS, PLC, ESD);
- Udział w prowadzonych konsultacjach technicznych;
- Wykrywanie nieprawidłowości w systemach, usuwanie usterek;
- Opracowywanie dokumentacji technicznej;
- Przygotowywanie pism i ofert;
- Uczestnictwo w realizacji projektów technicznych;
- Zarządzanie dokumentami i korespondencją;
- Kontakt z klientami firmy;

Wymagania

Osoba ubiegająca się na powyższe stanowisko winna spełniać następujące warunki:

- Wykształcenie: wyższe techniczne – o kierunku automatyka i robotyka, elektronika, elektrotechnika.
- Znajomość zagadnień z dziedziny automatyki przemysłowej i systemów sterowania
- Komunikatywny język angielski
- Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma Vigran rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku.<br/>Jesteś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria