Inżynier Systemów Sterowania

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Analiza i rozwój wymagań funkcjonalnych pojazdów szynowych i ich głównych systemów (drzwi, hamulce, napęd, informacja pasażerska, TCMS) podczas całego cyklu życia projektu
  • Weryfikacja projektu pod względem zgodności z wymaganiami klienta oraz obowiązującym prawem i normami
  • Przeprowadzeniu procesu weryfikacji i walidacji projektu, zdefiniowaniu scenariuszy i specyfikacji testowych
  • Przeglądy projektów (wewnętrzne + zewnętrzne) pod kątem funkcjonalności pociągu
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, uczestnictwo w spotkaniach i monitorowanie otwartych punktów przeglądu projektu

Wymagania:
  • Tytuł inżyniera lub magistra inżyniera w dziedzinie elektroniki, automatyki, mechatroniki lub w pokrewnym obszarze
  • Komunikatywny język angielski (min. B2)
  • Wiedza z zakresu projektowania podsystemów elektrycznych oraz tworzenia do nich dokumentacji opisowej
  • Umiejętność czytania/tworzenia schematów elektrycznych
  • Znajomość podstaw dot. systemów sterowania, komunikacji oraz elektroniki
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w wielokulturowym środowisku
  • Otwartość na podróże krajowe oraz międzynarodowe zgodnie z potrzebami projektu
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z automatyką oraz inżynierią systemów sterowania - optymalnie w sektorze taboru kolejowego lub obszarze zbliżonym

Co oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej uznanej firmie, oparte na umowie o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Niezbędne narzędzia inżynierskie
  • Możliwość udziału w międzynarodowych szkoleń odbywających się m. in. w Hiszpanii
  • Szansa rozwoju osobistego i zawodowego
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracownicze Programy Emerytalne (PPK), karnet Multisport oraz bony lunchowe
  • Możliwość uzyskania pakietu relokacyjnego dla osób spoza Poznania

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy