Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Aktualnie dla naszego Klienta – polskiej firmy, będącą autoryzowanym przedstawicielstwem czołowych producentów aparatury kontrolno – pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych – poszukujemy:

Inżyniera Sprzedaży

Miejsce: Wrocław

Zadania:
• pozyskiwanie klientów oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji,
• realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym obszarze działania,
• raportowanie działań handlowych.

Oferujemy:
• pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
• motywacyjny system wynagrodzenia,
• kontakt z nowoczesnymi technologiami,
• narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,
• pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, karta Multisport.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynier elektronik, elektrotechnik, elektryk bądź pokrewne),
• umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji handlowych,
• profesjonalizm w działaniach związanych z procesem sprzedaży i obsługi klienta
• orientacja na cel, rezultat, wynik,
• odpowiedzialność , samodzielność,
• elastyczność w podejściu do problemu,
• kreatywność, elastyczność w podejściu do problemu,
• znajomość aparatury pomiarowej i technik pomiarowych będzie dodatkowym atutem,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Office,
• prawo jazdy kat. B – gotowość do częstych podróży służbowych.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management