Opis stanowiska pracy

InduSoft Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem i wyłącznym importerem amerykańskiej firmy InduSoft Business Developmen.

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie rozwój sprzedaży oprogramowania InduSoft Web Studio dla rynku automatyki. Oprócz podstawowych obowiązków związanych ze sprzedażą, osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zwiększanie potencjału firmy w ww. obszarze poprzez aktywne kreowanie oferty firmy i nadzór nad rozwojem kompetencji.

Opis stanowiska:
- dystrybucja oprogramowania Indusoft Web Studio,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- analiza rynku odbiorców oferty dedykowanej,
- analiza konkurencji w zakresie oferty dedykowanej,
- opieka serwisowa,
- pomoc w bieżących zadaniach i projektach działu

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego technicznego (inż.),
- bardzo dobrych zdolności interpersonalnych,
- udokumentowanych osiągnięć handlowych – mile widziane,
- umiejętności pracy w zespole,
- bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu,
- dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie, doposażenie
- możliwość rozwoju zawodowego w branży nowoczesnych technologii
- stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Powstała we Wrocławiu w 2008 roku InduSoft Polska Sp. z o.o. jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management