Inżynier Sprzedaży

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest  producent w branży automatyki przemysłowej .

Inżynier SprzedażyMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych klientów przemysłowych.
  • Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z aktualnymi klientami.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Doradztwo i wsparcie techniczne, obsługa klienta na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji wdrożeń (z dużym wsparciem Product Managerów).

Wymagania:

  • Łatwość nawiązywania i budowania długofalowych relacji z klientami.
  • Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta lub doradztwie technicznym w obszarze automatyki przemysłowej bądź elektrotechniki.
  • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze automatyki, elektrotechniki lub pokrewnym.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie woj. dolnośląskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady zatrudnienia i wynagrodzenia (system premiowy).
  • Wszelkie narzędzia potrzebne do pracy w trybie Home-office - samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Prywatna opieka medyczna, karta Multisport.
  • System rozwoju kompetencji - szkolenia techniczne (również zagranicznych).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.