Inżynier Sprzedaży

REED Engineering

Wrocław, dolnośląskie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

W związku z rozwojem struktur naszego Klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Inżyniera Sprzedaży.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Identyfikacja projektów inwestycyjnych w obszar energetyki i przemysłu
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy
  • Prowadzenie i koordynowanie działań handlowych
  • Analiza rynku pod kątem konkurencyjności oraz możliwości rozwoju
  • Reprezentowanie i promowanie firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe min.2 lata w branży elektrycznej związanej z rynkiem inwestycyjnym
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • Znajomość zasad obowiązujących w przetargach niepublicznych i publicznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i entuzjazm do pracy
  • Zdolność do podejmowania inicjatyw

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznej firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.