Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Pozyskiwanie prac i zleceń w obszarze efektywności energetycznej.
  • Codzienny kontakt z potencjalnymi Klientami oraz Klientami firmy.
  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych.
  • Samodzielne realizowanie zadań zleconych, umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za kontakt z Klientami celem pozyskiwania prac i zleceń w obszarze efektywności energetycznej. W tym celu kandydat powinien się cechować nie tylko umiejętnością prowadzenia dialogu z Klientem, ale również posiadać ogólną wiedzę techniczną w dziedzinie szeroko pojętej energetyki, w tym energetyki cieplnej, elektroenergetyki, nowoczesnych metod wytwarzania energii elektrycznej lub ciepła, czy technologii OZE. Istotnym aspektem wymaganym od kandydata jest wytrwałość i dociekliwość w realizowaniu powierzonych mu zadań, co przełoży się na końcowy efekt oczekiwanych rezultatów pracy.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie energetyki.
  • Umiejętność i doświadczenie w kontaktach z Klientem w obszarze energetyki (poszukiwanie i pozyskiwanie nowych prac i zleceń poprzez ciągły kontakt, głównie telefoniczny i mailowy).
  • Znajomość zagadnień z zakresu efektywności energetycznej (aspekty prawne, audyty energetyczne przedsiębiorstw, audyty efektywności energetycznej).
  • Znajomość techniczno – prawna zagadnień i technologii OZE (głównie fotowoltaika) oraz skojarzonego wytwarzania energii elektrycznej i ciepła (np. gazowe układy kogeneracyjne).
  • Ogólna wiedza techniczna w obszarach urządzeń i instalacji technologicznych (urządzenia i instalacje cieplne, chłodnicze, kompensacja mocy biernej).
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Kreatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie.
  • Doświadczenie zawodowe przynajmniej 3 lata w dziedzinie elektroenergetyki i/lub energetyki cieplnej.
  • Co najmniej dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy?

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie w młodym i zgranym zespole.
  • Odpowiedzialne zadania, których właściwa realizacja ma duży wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole.
  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu.
  • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi