Opis stanowiska pracy

ELOKON Logistics Sp. z o.o. jest wiodącą firmą wdrożeniową w dziedzinie bezpieczeństwa i eksploatacji maszyn w transporcie wewnątrzzakładowym oraz systemach logistycznych.

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Promocja i sprzedaż produktów i usług dla klientów na terenie całej Polski oraz do wybranych klientów z regionu Europy Centralno-Wschodniej
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Pozyskiwanie zamówień
  • Nawiązywanie i budowa długofalowych relacji biznesowych z aktualnymi i nowymi klientami firmy

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego technicznego, kierunek elektrotechnika, elektronika, automatyka
  • Minimum 3-letniego doświadczenie handlowego w zakresie sprzedaży produktów, systemów i usług w obszarze automatyki przemysłowej
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji
  • Orientacji na cel i konsekwencji w działaniu
  • Znajomości języka angielskiego - poziom B2
  • Dyspozycyjności – częste podróże służbowe na terenie kraju i podróże zagraniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokiej kultury osobistej i rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa w intralogistyce

Co damy w zamian?

  • Ciekawą pracę dającą bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Długofalową współpracę oraz miłą atmosferę pracy
  • Pakiet socjalny – pakiet medyczny, karta Multisport

Prezentacja firmy

ELOKON Logistics Sp. z o.o. jest wiodącą firmą wdrożeniową w dzie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inżynieria