OTTO Work Force

Inżynier Sprzedaży

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Toruń/Włocławek/Północna Polska

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Obszar działania: Północna Polska (w szczególności woj. kujawsko-pomorskie)

Zakres obowiązków:
- sprzedaż i prowadzenie negocjacji handlowych w zakresie wyrobów dla elektroenergetyki na terenie Polski północnej
- wizyty i kontakty z klientami
- doradztwo techniczne w zakresie oferowanych wyrobów
- przygotowywanie ofert oraz dokumentacji technicznej
- poszukiwanie nowych projektów we wskazanych obszarach Polski
- przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów w zakresie oferowanych wyrobów
- raportowanie swoich działań do Kierownika Sprzedaży
- stały monitoring sytuacji rynkowej i działań konkurencji na określonym obszarze działania

Oczekujemy:
- wykształcenia wyższego technicznego (preferowane specjalizacje energetyka, elektrotechnika)
- znajomości rynku elektroenergetycznego i wymagań klientów
- łatwości nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych oraz umiejętności negocjacyjnych
- zaangażowania, samodzielności i komunikatywności
- co najmniej 2 letniego doświadczenia w sprzedaży wyrobów dla elektroenergetyki (preferowana sprzedaż osprzętu kablowego oraz systemów do linii napowietrznych nN, SN i WN)
- znajomości pakietu MS Office
- mile widziana znajomości języka angielskiego
- gotowości do podróży służbowych w nienormowanym czasie pracy
- prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
- pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie
- narzędzia do wykonywania pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.