Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/02/2019.
Oferta wyróżniona

Inżynier Sprzedaży

Opole, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma dostarczająca zaawansowane technologicznie produkty dla firm produkcyjnych z zakresu kodowania i znakowania. Z względu na rozwój firmy szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko Regionalnego Inżyniera Sprzedaży (B2B), woj. dolnośląskie oraz opolskie.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie Klientów w podległym regionie (woj. opolskie oraz dolnośląskie)
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z Klientami firmy
  • Doradztwo techniczne pod kątem doboru produktów
  • Współpraca z działami firmy w celu maksymalizacji zadowolenia Klienta

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy (samochód klasy premium, laptop, telefon)
  • Liczne benefity pozapłacowe
  • Zadaniowy czas pracy
  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie z branży technicznej/przemysłowej, sprzedaż do firm produkcyjnych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (B2)
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • Umiejetność prowadzenia negocjacji z Klientami
  • Wysoka kultura osobista

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management