Opis stanowiska pracy

Do obowiązków nowozatrudnionej osoby będzie należało:
• nawiązywanie nowych i pielęgnacja istniejących kontaktów handlowych, identyfikacja potrzeb klientów,
• doradztwo techniczne z zakresu oferowanych produktów,
• ofertowanie i negocjacje handlowe, przedsprzedażowa obsługa klientów,
• kontakt z dostawcami zagranicznymi (z działami wsparcia technicznego),
• zrealizowanie planu sprzedaży, sporządzanie raportów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego kierunków ścisłych lub technicznych,
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów, wysokiej komunikatywności i kultury osobistej,
• znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodny kontakt bezpośredni z partnerami zagranicznym,
• umiejętności samodzielnej pracy i wyznaczania celów,
• lojalności i zaangażowania,
• doświadczenia na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem,
• obsługę targów oraz eventów firmowych,
• wykonywanie poleceń przełożonego wynikających z bieżących potrzeb,
• dbanie o wizerunek firmy,
• samodzielności w działaniu.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Labro Technologie Sp. z o.o. Sp. K powstało na p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi