Inżynier sprzedaży

Kraków, Oświęcim, małopolskie

Elokon Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Region: Biuro Oświęcim – obszar działalności małopolskie, śląskie, dolnośląskie

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Realizację wyznaczonych planów sprzedaży w obszarze usług związanych z bezpieczeństwem maszyn
  • Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji biznesowych z aktualnymi i nowymi klientami firmy
  • Koordynację projektów sprzedażowych od fazy koncepcji do fazy wykonawczej
  • Zapewnienie klientom doradztwa technicznego przedsprzedażowego oraz edukacji w zakresie proponowanych usług i produktów
  • Przygotowywanie prezentacji technicznych i wycen oraz negocjacje ofert handlowych
  • Współpracę z członkami zespołu sprzedaży oraz ekspertami technicznymi
  • Raportowanie wyników pracy do Centrali firmy
  • Udział w targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia technicznego
  • 5 lat doświadczenia w sprzedaży usług na rynku przemysłowym
  • Podstawowej znajomości bezpieczeństwa maszyn
  • Umiejętności nawiązywania i budowania długofalowych relacji z klientami oraz pracy w zespole
  • Zmysłu biznesowego
  • Samodzielności i konsekwencji w działaniu
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość sterowania maszyn przemysłowych

Co damy w zamian?

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach
  • Smart Phone + Notebook + samochód służbowy
  • Możliwe elastyczne godziny pracy
  • Kartę MultiSport

Priorytetem działalności ELOKON Polska Sp. z o.o. jest problematyka kształtowania... bezpieczeństwa w zakresie użytkowania maszyn.

Firma ELOKON Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowych pracach na rzecz dostosowania użytkowanych maszyn do wymagań prawnych, a także zastosowaniu zaawansowanej techniki bezpieczeństwa w przemyśle.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta