Opis stanowiska pracy

Pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o relację z obecnymi klientami.

Przygotowywanie ofert sprzedaży i negocjowanie warunków.

Doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań i produktów.

Opracowywanie ofert techniczno-handlowych.

Realizowanie planów sprzedaży.

Analizowanie dokumentacji technicznej.

Współpraca z zagranicznymi dostawcami.

Ścisła współpraca z zespołem projektowym, handlowym oraz serwisem przy realizacji zleceń.

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży technicznej.

Wykształcenie techniczne (opcjonalnie).

Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych.

Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych, pozytywnych relacji z klientem.

Orientacja na realizację celów biznesowych.

Znajomość rysunku technicznego (znajomość CAD będzie dodatkowy atutem).

Dobra (komunikatywna) znajomość języka angielskiego lub niemieckiego zarówno w mowie jak i w piśmie.

Umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowania, inicjatywy i dokładności.

Dobra organizacja pracy własnej i duża samodzielność.

Znajomość MS Office, mile widziana również znajomość programów typu CRM.

Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą elementy, urządzenia i układy do różnych ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi