Opis stanowiska pracy

Dobór, obliczenia, urzadzeń wykonawczych aytomatyki w regulacji ciagłej (zawory regulacyjne, przepustnice, zasuwy, układy centralnego smarowania) Telefoniczny kontakt z klientem, przygotowywanie ofert, nadzór nad sprzedażą, Kontakty z dostawcami urządzeń (w tym również zagraniczni), kompletacja dostaw

Wymagania

Wykształcenie inżynierskie lub średnie techniczne. Znajomośc zagadnień związanych z termodynamiką, z automatyką procesów wolno-zmiennychh

Prezentacja firmy

Polna Engineering Sp.zo.o <br/>Firma inżynierska zajmująca się: <br/>dob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Obsługa klienta