Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Inżynier Sprzedaży

Katowice, śląskie

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy:

  •  sporządzanie wycen, ofert handlowych i negocjowanie warunków,
  • doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów oraz dobór urządzeń,
  • wsparcie i opieka nad klientami w związku z bieżącą realizacją zamówień oraz przeprowadzanie odbiorów na budowach,
  • monitorowanie rynku pod kątem prowadzonych i planowanych inwestycji w branży,
  • realizacja założonych celów sprzedaży oraz raportowanie  wyników sprzedaży.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt, w firmie będącej wyłącznym dystrybutorem armatury przemysłowej najwyższej klasy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • uczestnictwo we współtworzeniu firmy w fazie dynamicznego wzrostu,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,
  • pracę na zasadzie home office.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe na kierunku mechanicznym lub pokrewnym wiążącym się z instalacjami, przepływami,
  • doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej, przemysłowej, instalacyjnej lub chemii przemysłowej,
  • elementarna wiedza z zakresu budowy maszyn, urządzeń przepływowych,
  • umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji biznesowych,
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dyspozycyjność do odbywania wyjazdów służbowych w ramach przydzielonego regionu (prawo jazdy kat. B),
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy... tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

W skład Grupy Progres wchodzą aktualnie cztery, niezależne linie biznesowe: Progres HR – w obszarze pracy tymczasowej, Progres Consulting – odpowiadająca za doradztwo biznesowe i szkolenia oraz Progres Permanent Recruitment – specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. W bogatym portfelu oferowanych usług, znajduje się również Progres Advanced Solutions – linia oferująca nowatorskie, zaawansowane rozwiązania, mające na celu optymalizację procesów oraz kosztów zatrudnienia.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 17 sprawnie funkcjonującym oddziałom.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management